Restoran

Kadıköy Park Suites, restoranı olarak, sizlere müthiş bir lezzet yolculuğuna çıkma fırsatı sunmaktan memnuniyet duyar. Tadım listemiz bakımından modern ve şık bir atmosferde, Türk mutfak kültürünün gözde tatlarına yer veriyoruz ve gurme meraklılarına birinci sınıf bir seçenek sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Hazırladığımız menümüz, daha çok yerel ve taze malzemelere önem vermemizle ön plana çıkmakta olup, bu da lezzet tasarımımızdaki özgünlüğü artırmaktadır. Şeflerimizin büyülü ellerinde, geleneksel Türk mutfak geleneğinin zenginliği, modern bir biçimde yeniden yorumlanır ve bu sayede eşsiz ve çok spesifik tatlar doğar. Ayrıca, misafirlerimizin tat damaklarına doğrudan hitap eden’, öğle ve akşam yemeklerine yönelik geniş türden lezzetleri sunabiliyoruz.

Restoranımızın çekim noktası, sadece sunduğu yemekler olmayıp, özgünlüğünü doğrudan İstanbul’un panoramik manzarasıyla birleştiren çevre tasarımıdır. Davetlilerimiz, yiyeceklerinin inceliğini açık olan terasımızda, harikulade bir atmosferde çıkarabilirler.

Otelimizin restoranı, sadece konuklarımızdan ziyade, bütün şehir halkı ve İstanbul’u deneyimlemeye gelen herkesin uğrak adreslerinden bir kılma kararındayız. Bir yemek deneyimini, kaliteli hizmet anlayışımız ve benzeri olmayan tadlarımız sayesinde unutulmaz kılma noktasında, misafirlerimize hizmette olmaktan birinine üst derecede memnunuz.