Odalar

Kadıköy Park Suites oteli, geniş bir odalar portföyü sunarak görkem ve rahatlığın bir sentezini oluşturur. Toplantılarımızda seçim yapabileceğiniz servisler, hem muhteşem tasarım hem de lüks donanım olacak şekilde işletmemiz tarafından dikkatlice planlanmış ve yapılandırılmıştır.

Misafirlerimiz, rahatlatıcı bir atmosfer ve her biri görkemli panorama deneyimleri sunan odalarımızda vakit geçirerek büyüleyici bir çekim yaşayabilirler. Adeta evlerinin rahatlığını yaşatacak şekilde ayrıntılı şekilde planlanmış olan odalarımıza dair en küçük pürüzlere bile hakimiz.

Odalarımız, modern çağ gereksinimleri bağlamında, gereken her türlü teknolojik donanıma sahip: tam uydu bağlantısına sahip düz ekran televizyon, herkesin kullanımına açık bir minibar ve özel tuvalet – banyo gibi olanaklara sahip. Yetenekli işçilerimizin ustalıkla tasarladığı yatağımız, misafirlerimize rahat ve yenileme yatağı süper konforunu garanti eder. Ayrıca, odalarımızdan birkaçı da terasta huzur verici manzaralar ve otelin doğal bahçesine manzaralar sunar.

Kadıköy Park Suites, iş adamlarının ve ailelerin saatlerce beraber kalabilecekleri ortak faaliyetler oluşturmanın yanında, iş ve tatil zamanlarını optimum derecede gerçekleştirecek çeşitli odalar da sunar. İş seyahatleri için hususi masa ve benzer donanımları sağlayan stu-tech odalardan geniş kadrolu aileler için daha fazla alan sağlayan ana odalara kadar çeşitlilik, işletmemiz olarak biz size en iyi deneyimi sağlamaya son derece önem veriyoruz.

Ayrıcalıklı bir bakış açısına sahip her odamızda, misafirlerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayacak birçok faktör vardır ve böylece misafirlerimizin beklentilerini karşılamak için özel ve yanılmaz bir yol izleriz. Park Suites otelinde kalışınızın her anı dolu dolu yaşayın ve Kadıköy’ün kalbinde unutulmaz bir deneyim kazanın deneyimleyin. Bu olağanüstü konumun örnek vermede ne kadar büyük etki yaratabileceğini ama ihtimali deneyeceğiniz bir açıdan düşünün.